Yaşam

3 yaşındaki kızı kanser tedavisi gören Gamze Erçel hastane videosunu paylaştı: Ah anne bizim yaşadıklarımızı bir bilseler.

Hande Erçelabla Gamze Erçel 2019 yılında Caner Yıldırım ile evlendi ve çiftin bu evlilikten Aylin Mavi adında bir kızı oldu. Sempatik tavırlarıyla sık sık gündeme gelen Küçük Mavi bir süredir kanser tedavisi görüyor. Sosyal medya hesabından kızının sesinin duyulduğu bir görüntü yayınlayan, Gamze Erçelbir takipçinin yorumuna tepki gösterdi.

“ANNEYE PSİKOLOJİK İSTİSMAR YAPILMASI DOĞRU DEĞİL”

Hayvanat bahçesinde kızıyla çekildiği fotoğrafı paylaşan Gamze Erçel’e bir kullanıcı, “Psikolojik bir çocuk istismarı, aktif dinlemeyen çocuk, dinlemekten ve sevgi göstermekten bir an uzaklaşma, kendi içinde kaybolmuş bir anne” yorumunu yaptı. merkez.” Yoruma kızan Erçel, “Ben o an Caner’in beni çektiğinin farkında değilim. Gördüğünüz şey sadece 10 saniye. Ondan önce de domuz yavrularına gitmeyi önermiştim. Bedirhan ve babası var. Ben onlarla konuşuyor zannederken ineğe yem verdiğimi görünce bana dönerek “Görüntünün sadece bu kısmını görüp böyle bir yorum yaptığınız, taciz ettiğiniz doğru değil” dedi. ruhen bir anne.”

HASTANE VİDEOSUNU KIZINIZLA PAYLAŞIN

Kızının tedavi sürecini gözlerden uzak bir şekilde sürdüren Gamze Erçel, sosyal medya hesabından da nadir paylaşımlar yapıyor. Hastanede kızıyla bir video paylaşan ünlü isim, “Aman anne ah… Yaşadıklarımızı bir bilseler” notunu düştü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu