Haber

Pucca’nın İsyanı: Oğlunun Üçüncü Kattan Düşmesi West Hakkındaki Yorumlar İnsanlara “Yeter Artık” Dedirtti!

Geçtiğimiz günlerde her paylaşımıyla gündeme gelen sosyal medya fenomeni Pucca ve Osman Karagöz’ün oğulları üçüncü kattan düşerek yüreğimizi ağzımıza getirdi. Hem oğlu hem de kendisi hakkında yapılan vicdansız yorumlar Pucca’ya ‘Yeter artık’ dedirtti. Detaylar içerikte?

Birkaç gün önce Pucca ve eski eşi Osman Karagöz, oğulları Batı’nın üçüncü kattan düştüğünü açıklayarak, oğullarının ameliyat öncesi ve sonrası son durumunu paylaştı.

Dünyanın tatlı Batı’sının durumunun iyiye gittiğini ve dua beklediğini belirten tüm hayranları Pucca’ya destek verirken, birkaç vicdansız kişi ağzından bile çıkamayacak yorumlar yaptı.

Bunun üzerine eski eşi Osman Karagöz’ün açıkladığı gibi Pucca, tüm sosyal medya hesaplarını askıya aldı ve Batı için açtığı hesap üzerinden hayranlarını bilgilendirmeye devam etti.

Pucca birkaç saat önce Instagram hesabını yeniden açtı ve West’in ikinci bir ameliyat olacağını duyurdu. Ayrıca hem hesabını kapatma nedenini hem de neden hesabını açmaya karar verdiğini açıkladı.

Güzelliklerden nasibini alamayan, bu durumda bile içindeki kötülüğü susturamayan insanlara Pucca işte böyle isyan etti ?

İnanıyoruz ve biliyoruz ki Batı yakında güzelleşecek ve Pucca sayesinde onun komik hallerine tanık olmaya devam edeceğiz ve ekran arkasında eriyeceğiz. Geçmiş olsun Pucca ve Osman Karagöz.

haber-bodrum.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu