Haber

KASKİ 2024 yatırım planlarını hazırladı

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Memduh Büyükkılıç, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hüseyin Beyhan, Genel Sekreter Yardımcısı Ali Hasdal, KASKİ Genel Müdürü Yavuz Çağan ve Kayseri’nin su ve kanalizasyon işlerinden sorumlu altyapı kuruluşu KASKİ’nin üst düzey yöneticileriyle bir toplantı gerçekleştirdi. proje ve yatırımlar. değer verdi.

“ÇALIŞMALARIMIZI 2024 YILINA IŞIK TUTACAK HAZIRLADIK”

KASKİ Genel Müdürlük Toplantı Salonu’nda düzenlenen yatırım değerlendirme toplantısında konuşan Lider Büyükkılıç, “2023 yılında yapılan yatırımları değerlendirdik ve çalışmalarımızı 2024’e ışık tutacak şekilde hazırladık.”

Vatandaşların rahatı, rahatlığı ve huzuru için çalışmalarının sürdüğünü belirten Büyükkılıç, “Çok şükür, Kayseri Büyükşehir Belediyesi olarak hem belediyemizle hem de altyapı teşkilatlarımızla yatırımdan yatırıma, hizmetten hizmete koşturuyoruz. Ciddi bir sorunumuz yok. İnşallah beklentilerini karşılayacak projelerimiz ile vatandaşlarımızın konforunu, rahatlığını ve huzurunu sağlamak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Başkan Büyükkılıç, yatırımların 2024 yılında artarak devam edeceğini vurguladı ve sözlerini şöyle sürdürdü: “İnşallah 2024 yılında yatırımlarımız daha da artacak, ihtiyaçları karşılayacak şekilde çalışmalarımız devam edecek. Katkıda bulunan her düzeydeki meslektaşlarıma ve kardeşlerime teşekkür ediyorum. Şehrimizin huzuru, şehrimizin olumlu tanınması ve konforu için kurum ve kuruluşlarla dayanışma içinde gereğini yapma iradesini gösteriyoruz. Vatandaşlarımıza yapılacak hizmetlerin hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.”

kula-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu